DENNÉ ŠTÚDIUM

AKTUÁLNE informácie pre uchádzačov

9.ročníka ZŠ o denné štúdium,

Poradie umiestnenia uvidíte až 17.mája 2024 na www.sosslm.edupage.org/text20/

Prosím sledujte priebeh prijímacieho konania TU = na našom webe https://sosslm.edupage.org/text18/, prípadne sa informujte na telefónnom čísle 044/ 55 229 63.

Pozývame Vás --- NEPRIJATÝ UCHÁDZAČ = pod čiarou na učebnom odbore --- na SOŠ stavebnú, Školská 8, 031 45 Lipt. Mikuláš

dňa 19.04.2024 (piatok), resp. v dňoch 22.- 25.04.2024 (pondelok - štvrtok) v čase 7.00 – 15.00 hod.

• k osobnému prevzatiu – „ROZHODNUTIE O NEPRIJATÍ“
  • s možnosťou vyplnenia – „ODVOLANIE VOČI ROZHODNUTIU O NEPRIJATÍ NA ŠTÚDIUM“, nakoľko prijímacie konanie stále prebieha
  • možné využiť ponuku na obsadenie voľných miest: v učebnom odbore: strechár, nástrojár, strojný mechanik

===========================

19.04.2024 "Informácia1"--- POZVÁNKA uchádzačom na PRIJÍMACIU SKÚŠKU na študijné odbory = staviteľstvo, mechanik/mechanička stavebnoinštalačných zariadení

dňa 02.05.2024 (štvrtok) = 1.termín  resp. dňa 06.05.2024 (pondelok) = 2.termín

príchod najneskôr o 7.45 hod.!!

Miesto: SOŠ stavebná, Školská 8, 031 45 Liptovský Mikuláš

kód žiaka je 5 miestne číslo (v EduPage správe vidíte tu),

ktorý mu bude daný aj do ruky pri vstupe do budovy školy. Pod týmto kódom budú 17.05.2024 zverejnené výsledky na stránke školy https://sosslm.edupage.org/text20/.

Pokyny k prijímacím skúškam:

1. Uchádzač sa dostaví do školy najneskôr o 7.45 hod. a so sebou si donesie občiansky preukaz, modré pero, kalkulačku (nie mobil) a prípadne aj pravítko trojuholník s ryskou, uhlomer.
  2. Pri vstupe do budovy školy zákonný zástupca odprevadí syna/dcéru k informačnej tabuli a následne opustí budovu školy.
  3. Trvanie skúšky z predmetov slovenský jazyk a literatúra (SJL) 8.00 – 8.45 hod. a matematika (MAT) 9.00 – 9.45 hod. Po ukončení skúšky uchádzač opustí budovu školy.
  4. Uchádzačovi, ktorý (po doručení výsledkov testovania) dosiahol v T9 úspešnosť 80% a viac z obidvoch predmetov bude automaticky pridelený plný počet bodov z písomnej prijímacej skúšky a bude posudzovaný spolu s uchádzačmi, ktorí realizovali prijímacie skúšky. Tento uchádzač sa nemusí zúčastniť testovania.
  5. Uchádzačovi, ktorý (po doručení výsledkov testovania) dosiahol v T9 úspešnosť 80% a viac iba v jednom predmete bude automaticky pridelený plný počet bodov z písomnej prijímacej skúšky v danom „úspešnom“ predmete a musí sa zúčastniť testovania v druhom, menej úspešnom predmete.
  6. V prílohe Vám zasielame „Okruhy na zopakovanie si učiva z matematiky i slovenského jazyka a literatúry pre prijímacie skúšky (testy) na SOŠ stavebnú.

Následné kroky po prijímacích skúškach

1. Po vyhodnotení prijímacieho konania a zostavení poradia, bude všetkým uchádzačom cez EduPage poslaná „Informácia 2“ s pokynmi o ďalšom postupe.
  2. Celkové výsledky prijímacích skúšok s poradím uchádzačov budú zverejnené dňa 17.05.2024 pod kódom žiaka na webe https://sosslm.edupage.org/text20/ a na výveske sosslm.

Prosím sledujte priebeh prijímacieho konania na našom webe https://sosslm.edupage.org/text18/, prípadne sa informujte na telefónnom čísle 044/ 55 229 63.

===========================

18.04.2024 "Informácia1" pre NEPRIJATÝCH UCHÁDZAČOV na učebné odbory spustená zákonným zástupcom cez správu v EduPage ZŠ a na @, nakoľko poradie je uzavreté

Pozývame Vás na SOŠ stavebnú, Školská 8, 031 45 Lipt. Mikuláš

• k osobnému prevzatiu – „ROZHODNUTIE O NEPRIJATÍ“